Adiuwanty

Firma PROCAM Polska oferuje adiuwanty wielu znanych i cenionych na rynku producentów. Ich zadaniem jest poprawa skuteczności stosowanych środków ochrony roślin m.in. poprzez zapewnienie znacznie lepszego pokrycia substancją aktywną opryskiwanych fragmentów roślin lub całych roślin dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego kropli wody. Ponadto oferowane wspomagacze zabiegów dzięki bardzo dobrym zdolnościom rozprzestrzeniania umożliwiają skuteczne dotarcie cieczy roboczej do miejsc trudno dostępnych podczas wykonywanego oprysku.

Showing 1–12 of 16 results

 • HURRICANE_PRO_PLUS_1L

  HURRICANE PRO+

  HURRICANE PRO+

  HURRICANE PRO+ Adiuwant poprawiający skuteczność agrochemikaliów. Jest to niejonowy środek zwilżający w postaci skoncentrowanej emulsji (EC) na bazie naturalnej żywicy sosny. Zapewnia lepsze pokrycie liści substancją aktywną, zmniejszając napięcie powierzchniowe kropli wody. Dzięki zdolnościom rozprzestrzeniania umożliwia dotarcie cieczy roboczej w miejsce nie dostępne dla bezpośredniego oprysku. Pozwala unikać strat agrochemikaliów dzięki odporności na zmywanie (przez opadów deszczu), ściekanie i obijanie.

  Kategoria:
 • produk-procam-adiuwant

  Hurricane SOIL

  Hurricane SOIL

  Hurricane SOIL to nowość na polskim rynku, natomiast jest on dobrze znany francuskim farmerom. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie wysokiej koncentracji nanoszonych herbicydów w strefie kiełkowania chwastów, zapewniając ich długą skuteczność.

  Kategoria:
 • ISOTAK_MAX_5L

  ISOTAK MAX

  ISOTAK MAX

  ISOTAK MAX jest to kondycjoner wody oraz adiuwant w jednym.

  Przeznaczony jest to stosowania łącznie z SYSTEMICZNYMI środkami ochrony roślin.

  ISOTAK MAX zapewnia zwilżenie liści i obniża napięcie powierzchniowe kropli, przez co zapewnia lepsze rozprzestrzenianie się cieczy roboczej na roślinie. Gwarantuje to skuteczne wykonanie zabiegów z mniejszą ilością wody/ha do 120-150L/ha. Dodatkowo ISOTAK MAX, nie tylko poprawia parametry fizyczno-chemiczne w zbiorniku, ale również zapewnia doskonalą jakość oprysku i zwiększa dostępność substancji czynnych dla roślin

  Ze względu na swoje właściwości ISOTAK MAX polecany jest do stosowania w pierwszych zabiegach herbicydowych (we wszystkich uprawach), łącznie z fungicydami, insektycydami systemicznymi, jak również z regulatorami wzrostu.

  Kategoria:
 • produkt-procam

  ACTIROB 842 EC

  ACTIROB 842 EC

  Actirob 842 EC przeznaczony jest do łącznego stosowania z niektórymi środkami chwastobójczymi, do których zaleca się dodawanie adiuwantów.

  Kategoria:
 • produkt-procam

  ANTYPIANA PRO+

  ANTYPIANA PRO+

  AntyPiana PRO+ to produkt dedykowany do niszczenia i przeciwdziałania występowaniu piany w opryskiwaczach.

  Kategoria:
 • produkt-procam

  ATPOLAN 80EC

  ATPOLAN 80EC

  ATPOLAN 80EC to aktywujący adiuwant zawierający 80% wysoko rafinowanego oleju parafinowego. Przeznaczony do wspomagania działania środków ochrony roślin, a zwłaszcza niektórych herbicydów i fungicydów stosowanych dolistnie.

  Kategoria:
 • produkt-procam

  Dash HC

  Dash HC

  Adiuwant – preparat wspomagający w formie płynu, przeznaczony do łącznego stosowania z herbicydami.

  Dash HC należy stosować zgodnie z informacjami zawartymi w etykiecie rejestracyjnej herbicydu, w której jest zawarta informacja dotycząca stosowania tego produktu z adiuwantem ( Dash HC).

  Dodanie adiuwantu Dash HC:

  – zwiększa skuteczność stosowanych preparatów 

  – obniża pH i napięcie powierzchniowe cieczy roboczej 

  – uniezależnia skuteczność zabiegu od warunków pogodowych (temperatura, wilgotność, promienie UV)

  Kategoria:
 • produkt-procam

  DASSOIL

  DASSOIL

  Kategoria:
 • produkt-procam

  E-MIX

  E-MIX

  E-mix to mieszanina substancji zmiękczających i uzdatniających wodę stosowaną do oprysków środkami ochrony roślin i nawozami dolistnymi:

  Kategoria:
 • produkt-procam

  EFECTAN 650 SL

 • Oil Pro+

  Oil PRO+ 10L

  Oil PRO+ 10L

  OIL PRO+ to adiuwant hybrydowy nowej generacji, leczący charakterystykę oleju roślinnego oraz alkoholi cukrowych (polioli).

  Kategoria:
 • produkt-procam

  OLEMIX 84 EC 20L