Nawozy doglebowe

Stosowanie wieloskładnikowych nawozów doglebowych stanowi nieocenioną pomoc przy uzyskiwaniu wysokich plonów o dobrych parametrach jakościowych. W ofercie PROCAM znaleźć można nawozy doglebowe, które skutecznie stymulują życie glebowe. Stosuje się na wszystkich typach gleby  z przeznaczeniem na uprawy rolnicze: zboża jare i ozime, a także pod rośliny okopowe i przemysłowe. Oferowane przez PROCAM nawozy mogą być stosowane również na użytkach zielonych, a także w warzywnictwie oraz w sadownictwie.

Showing 1–12 of 16 results

 • Eurofertil TOP 35 NP

  Eurofertil TOP 35 NP

  Granulowany nawóz zawierający PHYSIO+ i MEZOCALC oraz AZOT, FOSFOR, POTAS, MAGNEZ, SIARKĘ, BOR, CYNK.
  Pierwszy specjalistyczny, kompleksowy nawóz granulowany o niskiej zawartości chlorków z fosforem w nowej formule TOP-PHOS®.

 • Eurofertil-TOP-49-NPS

  Eurofertil TOP 49 NPS

  Eurofertil TOP 49 NPS

  TOP-PHOS® to nowa, opatentowana forma fosforu używana wyłącznie do produkcji nawozów EUROFERTIL TOP.

  Skład :

  Kompleks PHYSIO+ 

  MEZOCALC 52% 

  N 3% (forma amonowa) 

  P2O5 22% (TOP-PHOS) 

  SO3 24% 

  B 0,15%

 • PROSAN MAX S

  PROSAN MAX S

  Nawóz maksymalnie napakowany siarką – nieodzowny w uprawie rzepaku i zbóż.

  Nawóz pochodzenia naturalnego o przyswajalności powyżej 90% o bardzo wysokiej higroskopijności. Zawiera w swoim składzie:

  – siarkę 45% SO3 (wiązanie K2SO4),

  – azot 16% w formie amonowej,

  – potas 5% w formie siarczanowej (brak chlorków!)

  – kompleks Calkorium (aminokwasy, wapń, mikroelementy, cukry) wpływający w dużym stopniu na lepszą przyswajalność poszczególnych elementów oraz eliminujący zakwaszenie.

 • AtriGran

  AtriGran

  AtriGran jest szczególnie wskazany do regulacji pH gleby i uzupełnia zasobność w wapń.

 • AtriGran +Mg

  AtriGran +Mg

  AtriGran Mg wskazany jest do regulacji pH gleby i uzupełnia zasobność w wapń i magnez. Szczególnie przeznaczony jest dla gleb o niskiej zasobności w magnez lub gdy stosunek MgO/CaO jest szerszy niż 1:8 (wapnia powinno być 8 razy więcej niż magnezu).

 • AtriGran HUMIC

  AtriGran HUMIC

  AtriGran Humic wskazany jest do regulacji pH gleby, uzupełnienia zasobności w wapń oraz zwiększenia zawartości kwasów humusowych w warstwie ornej.

 • Nordkalk Fast Cal

  Nordkalk Fast Cal

  Wapno węglanowe jest produktem o bardzo wysokiej reaktywności chemicznej (99%) i dużej koncentracji węglanu wapnia (93–95%).

 • Nordkalk Magnesium

  Nordkalk Magnesium

  Wapno węglanowe zawierające magnez Nordkalk Magnesium o dużej zawartości MgCO3 (40%) jest cennym źródłem bardzo dobrej jakości magnezu.

 • Nordkalk Standard Cal

  Nordkalk Standard Cal

  Wapno węglanowe o bardzo wysokiej reaktywności chemicznej i dużej koncentracji węglanu wapnia.

 • produkt-procam

  PROFOSKA 4-14-21

  PROFOSKA 4-14-21

  Produkty z serii PROFOSKA są uniwersalnymi, granulowanymi nawozami wieloskładnikowymi przeznaczonymi do stosowania na wszystkich typach gleby i dedykowanymi głównie do upraw rolniczych. Nawóz PROFOSKA NPK (Ca S) 4:14:21 (2:12) zawierający fosforyt miękki nadaje się na pod wszystkie uprawy na wszystkich typach gleby. Ze względu na wysoką zawartość potasu, jego zastosowanie uzasadnione jest w szczególności do upraw o dużym zapotrzebowaniu na potas. Uziarnienie granul w przedziale 1-5 mm (90%) pozwala na precyzyjny rozsiew nawozu na plantacjach i łatwą jego migrację do gleby. Zaleca się jednak, aby po jego rozsianiu wymieszać go z glebą na głębokość 10-15 cm.

 • produkt-procam

  PROFOSKA 9-15-28

  PROFOSKA 9-15-28

  PROFOSKA 9-15-28+6S przeznaczona jest do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Nawóz WE.

 • PROFOSKA K PLUS

  PROFOSKA K PLUS

  Skład:

  Potas (K2O) rozpuszczalny w wodzie 37,0%
  Wapń (CaO) rozpuszczalny w wodzie 8,0%
  Magnez (MgO) rozpuszczalny w wodzie 2,8%
  Siarka (SO3) rozpuszczalna w wodzie 23,0%