Nawozy doglebowe

Stosowanie wieloskładnikowych nawozów doglebowych stanowi nieocenioną pomoc przy uzyskiwaniu wysokich plonów o dobrych parametrach jakościowych. W ofercie PROCAM znaleźć można nawozy doglebowe, które skutecznie stymulują życie glebowe. Stosuje się na wszystkich typach gleby  z przeznaczeniem na uprawy rolnicze: zboża jare i ozime, a także pod rośliny okopowe i przemysłowe. Oferowane przez PROCAM nawozy mogą być stosowane również na użytkach zielonych, a także w warzywnictwie oraz w sadownictwie.

Showing all 5 results

 • produkt-procam

  PROFOSKA 4-14-21

  PROFOSKA 4-14-21

  Produkty z serii PROFOSKA są uniwersalnymi, granulowanymi nawozami wieloskładnikowymi przeznaczonymi do stosowania na wszystkich typach gleby i dedykowanymi głównie do upraw rolniczych. Nawóz PROFOSKA NPK (Ca S) 4:14:21 (2:12) zawierający fosforyt miękki nadaje się na pod wszystkie uprawy na wszystkich typach gleby. Ze względu na wysoką zawartość potasu, jego zastosowanie uzasadnione jest w szczególności do upraw o dużym zapotrzebowaniu na potas. Uziarnienie granul w przedziale 1-5 mm (90%) pozwala na precyzyjny rozsiew nawozu na plantacjach i łatwą jego migrację do gleby. Zaleca się jednak, aby po jego rozsianiu wymieszać go z glebą na głębokość 10-15 cm.

  Kategorie: ,
 • produkt-procam

  PROFOSKA 9-15-28

  PROFOSKA 9-15-28

  PROFOSKA 9-15-28+6S przeznaczona jest do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Nawóz WE.

  Kategorie: ,
 • produkt-procam

  PROFOSKA MGS

  PROFOSKA MGS

  PROFOSKA MGS 20-38 – siarczan magnezu granulowany

  Kategorie: ,
 • produkt-procam

  PROSAN NS

  PROSAN NS

  Kategorie: ,
 • produkt-procam

  PROSAN PK

  PROSAN PK

  PROSAN PK 0 10 16 / PROSAN PK 0 12 10
  Pomiot ptasi w formie granulatu, stymuluje życie glebowe.
  Kategoria: