PROCAM Agronomia Sukcesu > Produkty > Nawozy > Nawozy dolistne i do fertygacji

Nawozy dolistne i do fertygacji

Nawozy dolistne i nawozy do fertygacji

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości nawozy dolistne, w tym nawozy do fertygacji. Stosowanie nawozów dolistnych daje możliwość dostarczenia składników pokarmowych w czasie, gdy rośliny mają na nie największe zapotrzebowanie. Nawozy do fertygacji, które oferujemy, charakteryzują się dobrą mieszalnością oraz wysoką przyswajalnością poszczególnych makroelementów oraz mikroelementów przez rośliny.

Nawozy dolistne na zboża i inne uprawy

Potrzebne Ci nawozy dolistne na zboża jare, zboża ozime, rzepak czy inne uprawy polowe? A może dolistne nawozy sadownicze? Mamy wszystko! Nasza oferta obejmuje zarówno wieloskładnikowe dolistne nawozy NPK, jak i nawozy dolistne z wyselekcjonowanymi mikroelementami do komponowania mieszanek szytych na miarę. Wybierając nawóz, niezależnie od tego, czy to nawóz dolistny na kukurydzę czy też nawóz dolistny na rzepak, pamiętaj, że najlepiej przyswajalne składniki to te, które dostarczymy w formie chelatu. Cechuje je także doskonała mieszalność i stabilność przy zróżnicowanym pH cieczy roboczej. Tam, gdzie to możliwe, wybieraj chelaty!

Nawozy do fertygacji

Fertygacja jest procesem łączącym nawożenie i nawadnianie. Nawozy do fertygacji rozpuszczone w wodzie i podane bezpośrednio w sąsiedztwie korzeni roślin są niesłychanie efektywnym sposobem nawożenia upraw. Precyzyjne podanie składników odżywczych zawartych w takich nawozach sprawia, że ograniczamy ich wypukiwanie i utlenianie.

Polecane przez nas nawozy dolistne i do fertygacji zapewniają zrównoważony i regularny wzrost. Pozwalają dzięki temu na znaczne zwiększenie wielkości plonów przy jednoczesnej poprawie ich jakości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26